Aktuality

Michaela Štěrbová je mistryní ČR v olympijském triatlonu. Na stupních vítězů ji doplnily týmové kolegyně Alžběta Hrušková a Adriana Horňová. Mezi muži vybojoval 4. místo Filip Tlamka.

Opět v elitní desítce! Lukáš Kočař si na světovém šampionátu v terénním triatlonu připsal další výborný výsledek. Ve středu 8. června vybojoval v rumunském Targu Mures 6. místo.

Tituly na mistrovství ČR ve sprint triatlonu, které se konalo v sobotu 28. května v rámci závodu INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno vybojovali domácí triatlonisté Lukáš Kočař a Alžběta Hrušková, kteří si zároveň připsali nejvíce bodů do Českého poháru v olympijském a sprint triatlonu.

Lukáš Kočař si na na mistrovství Evropy ve středním triatlonu vedl z české reprezentace nejlépe a finišoval na 7. místě!

Ve velmi vyrovnaném závodě si Lukáš doběhl pro 2. místo, kdy těžké tratě 1,5km plavání - 35km kolo - 10km běh zvládl za 2:28:15. Gratulujeme!

Vendula Frintová zahájila olympijskou sezonu skvělým výsledkem! V prvním závodě seriálu Mistrovství světa vybojovala 11. místo a potvrdila, že se jí v japonské Jokohamě daří.

Lukáš Kočař zvítězil na letošním Czechmanovi v hodně těžkých klimatických podmínkách s náskokem více než 9 minut!

Úspěšný víkend pro KONRAD TOOLS TEAM. Alžběta Hrušková a naše štafeta ovládla závěrečný závod ČP ve Zlíně. Pavlína Poláčková a Jakub Marek vybojovali tituly Mistra ČR v duatlonu v Žamberku a Romana Gajdošová zvítězila v traťovém rekordu při Brněnském Masakru!

Lukáš Kočař vítězem ČP na Doksyrace!
pondělí 14. září 2020

Vendula Frintová si v závodě Mistrovství světa v olympijském triatlonu doběhla pro 29.místo, Romana Gajdošová finišovala 35. V závodě světového poháru v terénním triatlonu Xterra Czech vybojoval Lukáš Kočař 4. místo.