Aktuality

Na našem domácím závodě Intertech Triathlon Superprestige Brno - MČR ve sprint triatlonu se nejlépe vedlo Romaně Gajdošové na 3. místě.

V Příbrami se uskutečnilo MČR štafet, dospělých, dorostu a juniorů. Ve štafetách vybojoval KONRAD TOOLS TEAM zlato a bronz. V kategorii dospělých se v absolutním pořadí vedlo nejlépe Romaně Gajdošové a Lukášovi Kočařovi. Více v článku..

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu tento týden bojovali na prvním ČP v Račicích. Šlo hned o dva závody jednotlivců (1. intervalový start + 2. hromadný start) a závod štafet. Celkově jsme vybojovali 4x zlato 2x stříbro a 4x bronz!!!

Lukáš Kočař ovládl další dva závody a po třech víkendech má na kontě 4 suverénní vítězství! Dařilo se i dalším členům týmu. Více v článku.

Prvním triatlonovým závodem 2020 pro nás byl NEW BALANCE triatlon Jedovnice. Závod ovládli Romana Gajdošová a Lukáš Kočař!! Dařilo se všem členům týmu. Více v článku.

Na slavnostním vyhlášení nejlepších sportovců města Brna 2019 získal náš tým ocenení za 4.místo mezi kluby. Ze závodníků se nejlépe umístila Vendula Frintová na celkovém 5. místě.

Vendula Frintová vybojovala vynikající 4. místo na SP v Číně!!! Romana Gajdošová doběhla na 18. místě.

Alžběta Hrušková vybojovala vynikající 19. místo na Mistrovství světa juniorek v Lausanne! Romana Gajdosova doblěhla v závodě žen na 32. místě! Gratulujeme!!

Vendula Frintová ovládla závod světového poháru v Karlových Varech!! Romana Gajdosova a Jan Čelůstka doběhli na 16. respektive 20. místě. Gratulujeme!! Více v článku.

Alžběta Hrušková ovládla další závod Evropského poháru juniorek, tentokráte v Žilině! Lukáš Kočař vybojoval skvělé 3. místo na Xterra Germany, kdy dlouho bojoval o vítězstí a Miloslav Bayer bral na Pálava Race vítězství ve své věkové kategorii! Více v článku.