Aktuality

Alžběta Hrušková ovládla Evropský pohár juniorů v Táboře. Vedlo se i dalším závodníkům týmu. Filip Tlamka doběhl 15tý, Šárka Půstová 20. Více v článku.

Vynikajícího výsledku dosáhl Jan Čelůstka na ME ve sprint triatlonu v ruské Kazani, když doběhl do cíle na 4. místě. Gratulujeme!!

Olympiáda dětí a mládeže 2019, Liberec
pondělí 1. července 2019

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu vybojovali na ODM v Liberci tři medaile. Nejlépe se vedlo Filipovi Tlamkovi a Honzovi Odehnalovi, kteří doběhli na 2. respektive 3. místě. Více v článku.

Lukáš Kočař přidal po brnozu z MS v terénním triatlonu také titul mistra ČR na domácích tratích při Xterra Plzeň. Gratulujeme!!

Lukáš Kočař stříbrný na MČR v olympijském triatlonu v Příbrami! V rámci MČR štafet vybojovala naše štafeta ve složení Jan Trutna, Šárka Půstová a Lukáš Kočař také sříbrnou medaili! Více v článku.

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu reprezentovali na mistrovství Evropy, The Championship a ČP v Pardubicích. Více v článku..

Výborně se dařilo i ostatním závodníkům KONRAD TOOLS TEAMu.
Jan Čelůstka 2. místo muži, Šárka Půstová 5.místo ženy/1. místo dorostenky, Lucíí Obermannová 6. místo ženy/1. místo K23, Filip Tlamka 7. místo muži/1. místo dorost, více v článku...

Lukáš Kočař vybojoval bronz na Mistrovství světa v terénním triatlonu!!! V těsném závěru podlehl jen Forissierovi (FRA) a Ruzafovi (ESP). Obrovská gratulace! Více v článku.

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu vybojovali mezi kluby titul mistra ČR v aquatlonu! Díky super výsledkům Filip Tlamka, Jakub Marek, Šárka Půstová, Veronika Velísková, Jan Odehnal, Jakub Odehnal, Petra Dvořáková.Lukáš Kočař zvítězil ve skvělém čase 1:10:29s na Brněnském půlmaratonu!! Gratulujeme!

Seriál Mistrovství světa v olympijském triatlonu odstartoval v Abu Dhabi. Výborně se vedlo Vendule Frintové i Romaně Gajdošové, když obsadily 15. respektive 31. místo.