Aktuality

Lukáš Kočař zahájil sezónu mistrovským titulem v zimním triatlonu. Výborně se dařilo i Alžbětě Hruškové, Monice Rosenkrancové a Janu Čelůstkovi. Více v článku.

Vendula Frinotvá vybojovala vynikající bronzovou medaili v závodě světového poháru. Miloslav Bayer reprezentoval v Poreči, kde bral 1. místo ve své věkové kategorii.

Vendula Frintová si doběhla pro další výborné umístění v závodě světového poháru v číské Weihai, tentokráté pro 6. místo. Další závodníci reprezentovali na MČR v duatlonu a Ironman 70.3 Slovenia. Více v článku.

Vendula Frintová vybojovala vynikající výtězství na domácím světovém poháru v Karlových Varech. Jan Čelůstka doběhl na 26. místě a Romana Gajdošová 23.

KONRAD TOOLS TEAM měl tento víkend zastoupení na ME v Xteře v německém Zittau, EPJ juniorů v Žilině a Závodu olympijských nadějí v polském Białystoku. Více v článku.

Předposlední díl Českého poháru v krátkém triatlonu se konal v Sokolově. Alžběta Hrušková premiérově ovládla absolutní pořadí žen a Jiří Kalus finišoval v absolutním pořadí mužů na druhém místě. Výborně si vedli i další členové KONRAD TOOLS TEAMU. Více v článku.

Vendula Frintová vybojovala na mistrovství evropy v olympijském triatlonu, které se konalo v Glasgow (GBR), 6. místo. Dařilo se i dalším zástupcům KONRAD TOOLS TEAMU. Romana Gajdošová doběhla na 15. místě a Jan Čelůstka vybojoval v mužském závodě 17. místo.

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMU mají za sebou další velmi úspěšný víkend! Lukáš Kočař vybojoval skvělé 6. místo v závodě Challenge Prague, Alžběta Hrušková finišovala na 5. místě v závodě EPJ v Táboře a Romana Gajdošová zvítězila při MČR ve sprinttriatlonu. Více v článku.

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMU mají za sebou velmi úspěšné závodní víkendy. Lukáš Kočař vybojoval vynikající 3. místo v závodě SP Xterra Prachatice. ČP v Mělníku ovládl jednoznačně Jan Čelůstka a dařilo se i dalším závodníkům, více v článku.

Alžběta Hrušková vybojovala v Příbrami titul juniorské mistryně ČR v triatlonu. Jan Čelůstka doběhl na 16. místě v závodě SP v Mexiku a Romana Gajdošová doběhla 26. v závodě seriálu mistrovství světa WTS Leeds.